![juke box2](/images/stories/ignalak8/juke_box2.jpg)
Προτείνουμε να διαλέξετε αυτά που επιθυμείτε να τα μοιραστείτε αυτές τις μέρες του "μένουμε σπίτι - πλένουμε τα χέρια μας" με αγαπημένα σας πρόσωπα, πραγματικά ή των ονείρων σας. Αυτή είναι η ιδέα μας, αλλά αν εσείς φτιάξετε ένα άλλο κριτήριο, πάμε πάσο. Προφανώς, ανάλογα με τις διαθέσεις σας και σε κλαμπ μπορεί να μεταμορφώνετε το μπαρ και σε ταβέρνα και σε Γαλλικό δωμάτιο μουσικής και σε καμπαρέ, σε θέατρο και σε γηπεδάκι, σε πλατεία, πάρκο κι εκκλησάκι, ακόμα και σε πολύβουο χιπ χοπ δρομάκι. Νομίζουμε πως πιο ωραίο θα'ναι αν αυτές τις μεταμορφώσεις με τα τραγούδια τους τα δένει μια ορατή ή αόρατη κατά περίπτωση κλωστή.
Το μόνο που έχετε να κάνετε όσοι αναγνώστες της Σταγόνας τσιμπήσετε είναι να μας στείλετε στο
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
μέχρι του Άη Γιώργη, Πέμπτη 23.4, την δικιά σας playlist με 6 έως 12 τραγουδάκια ή μουσικές κι εμείς θα την αναρτήσουμε.
Καλή Ανάσταση, όσο πιο βαθιά μέσα μας φέτος για το τρυφερό ανάμεσά μας φως.
Κατηγορία
Το τζουκ μποξ της Σταγόνας
Τελευταία άρθρα από τον/την Ομάδα διαχείρισης
- Τρία δελτία τύπου/ανακοινώσεις Δήμου Κερατσινίου Δραπετσώνας
- 'Ενας νεκρός κι ένας βαριά τραυματίας σε συμπλοκή Κούρδων έξω από ένα σούπερ μάρκετ στον Πειραιά
- Δήμος έβαλε πρόστιμο 1.000 ευρώ σε ιδιώτη που έκοψε δέντρο
- Προχωρούν έργα ύψους 2 εκατ. ευρώ για την αναβάθμιση της παραλίας Βοτσαλάκια στον Πειραιά
- Περιφρόνηση για την πόλη του Πειραιά